Bordslampor, aneta belysning AB

608111

BORDSLAMPOR, 1-par, 2000-tal, Aneta Belysning AB, stomme i förkromad metall, skärm i polykarbonat, etikettmärkt, höjd ca 55, diameter 35 cm

Bruksslitage, fläckar på skärmar, ej funktionstestad, Sav garanterar ej funktionen

Belysning, Bordslampor

Hylla 6

Budhistorik (4 bud)

4606788
450
4606439
4606048
4605552

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.