Svend Middleboe ''Verona'' takarmatur

608103

SVEND MIDDELBOE, "Verona'' takarmatur, 3 st, formvigen under 1960-talet, 7 lameller i vitlackerad plåt, höjd ca 30, diameter ca 40 cm

Bruksslitage, kontakter saknas, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Taklampor

Hylla 5

Budhistorik (15 bud)
4597913
4 400
4597711
4 200
4597911
4597711
2 800
4591503
2 600

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.