Robert Ernst Roe oljemålning

608101

ROBERT ERNST ROE (England 1852-1921): Kustbild, signerad 1879, olja på duk, 50,5x76 cm

smärre färgbortfall, dubblerad

Konst, Äldre måleri

Robert Ernst Roe oljemålning

Budhistorik (14 bud)
4597817
4 800
4597815
4 600
4597805
4 400
4597802
4 200
4597761

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.