Aneta Belysning golvlampa

608090

BORDSLAMPOR, 1-par, 2000-tal, Aneta Belysning AB, stomme i förkromad metall, skärm i polykarbonat, etikettmärkt, höjd ca 55, diameter 35 cm

Bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Golvlampor

Hylla 6

Aneta Belysning golvlampa

Budhistorik (10 bud)
4591935
4590349
4590349
750
4591372
700
4590349
650

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.