Svend Middelboe ''Verona'' takarmatur

608085

SVEND MIDDELBOE, "Verona'' takarmatur, 2 st, formvigen under 1960-talet, 7 lameller i vitlackerad plåt, höjd ca 30, diameter ca 40 cm

Bruksslitage, kontakter saknas, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Taklampor

Hylla 5

Budhistorik (14 bud)
4604002
4 200
4603424
4603999
4603424
3 800
4603997
3 600

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.