Svend Middelboe ''Verona'' takarmatur

608082

SVEND MIDDELBOE, "Verona'' takarmatur, 2 st, formvigen under 1960-talet, 7 lameller i vitlackerad plåt, höjd ca 30, diameter ca 40 cm

Bruksslitage, kontakter saknas, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Taklampor

Hylla 1

Budhistorik (23 bud)
4601720
3 600
4601688
3 400
4601681
3 200
4601681
4601675
2 800

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.