Svend Middelboe ''Verona'' takarmatur

608080

SVEND MIDDELBOE, "Verona'' takarmatur, 2 st, formvigen under 1960-talet, 7 lameller i vitlackerad plåt, höjd ca 30, diameter ca 40 cm

Bruksslitage, kontakter saknas, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Taklampor

Hylla 1

Budhistorik (29 bud)
4599680
4600361
4599680
2 800
4600360
2 600
4599680
2 400

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.