Svend Middelboe ''Verona'' takarmatur

608076

SVEND MIDDELBOE, "Verona'' takarmatur, 2 st, formvigen under 1960-talet, 7 lameller i vitlackerad plåt, höjd ca 30, diameter ca 40 cm

Detta föremål ingår i tema-auktionen "Light Up the Dark"

Bruksslitage, kontakter saknas, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Taklampor, Design

Hylla 1

Budhistorik (16 bud)
4596519
2 600
4595813
2 400
4595620
4595206
4595206
1 600

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.