Petter Thoen mfl

608072

PETTER THOEN (född 1943): "OMG She remains famously single!", signerad Thoen, numrerad 3/30, färglitografi, ca 60x40 cm, oramad, samt Gunnar Larson, signerad och numrerad 147/200, bladstrl. 44x47 cm, och Susanne Nessim, signerad och numrerad 57/65, bladstrl. 64x49 cm.

Enstaka veck i hörn.

Konst, Grafik, Nutida

Rum 9, Vagga 2

Petter Thoen mfl

Budhistorik (1 bud)

4584021
2019-01-22 15:01:58

2019-01-23 kl 17:28
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.