Starkvinsglas 1800-tal

608065

STARKVINSGLAS, 5 st., klar glasmassa, 1800-tal, en med slipad dekor, fot med dekor av spiral, höjd ca 14-16 cm

Nagg, slitage

Glas, Övrigt glas

Monter 25

Starkvinsglas 1800-tal

Budhistorik (9 bud)
4587012
1 300
4586632
4586246
4585246
4585245
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.