Matbord gustaviansk stil

608064

MATBORD, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, vitmålad, 2 iläggsskivor med sarg ā 44, höjd 74, diameter 110, totallängd 198 cm

Ytskador och slitage, en skiva med lös sarg

Möbler, Matbord

Rum 13

Matbord gustaviansk stil

Budhistorik (7 bud)
4587456
600
4586631
550
4587455
550
4586631
450
4584777

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.