Richard Ryan

608062

RICHARD RYAN (född 1974): 3 serigrafier ur mappen "Mi sono perso a Roma" signerade Ryan, numrerade 57/350, 113/350, samt AP 15/35, silkscreen, bladmått ca 48 x 62 cm, oramade blad.

Konst, Grafik, Nutida

Rum 9, Vagga 2

Richard Ryan

Budhistorik (15 bud)
4587472
950
4587471
900
4587461
850
4587470
850
4587461

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.