Bordslampor Asea

608030

BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets mitt, Asea Belysning E1330, bemålad plåt, total höjd ca 54 cm

Detta föremål ingår i tema-auktionen "Light Up the Dark"

Bruksslitge, mindre repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Bordslampor, Tema

Hylla 5

Bordslampor Asea

Budhistorik (25 bud)
4596442
2 800
4596404
2 600
4596399
2 400
4596222
4596398

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.