Ed Finnell fotografi föreställande Rolling Stones

608017

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Mick Jagger & Keith Richards, "Tour of the Americas", Los Angeles 13 Juli 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 1/50, handtryckt c-print, ca 50,5x40,5 cm

Oramat fotografi

Fotografi, Pop/Rock

Budhistorik (16 bud)
4582760
2 800
4582696
2 600
4582759
2 400
4582696
4582692

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.