Fabian Lundqvist oljemålning

608012

FABIAN LUNDQVIST (1913-1989): Figurkomposition med kvinnor, signerad Fabian Lundqvist, olja på duk, 37 x 45 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Fabian Lundqvist oljemålning

Budhistorik (15 bud)
4593543
3 200
4598340
4593543
4593538
4593538
1 800

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.