Ed Finnell fotografi föreställande ZZ Top

608007

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Billy Gibbons, Dusty Hill & Frank Beard, ZZ Top, "Tres Hombres Tour", Los Angeles, 19 Juni 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 1/50, analogt handtryckt fotografi, ca 40,8x50,8 cm

Oramat fotografi

Fotografi, Pop/Rock

Budhistorik (30 bud)
4592187
2 600
4592216
2 400
4592187
4592209
4592187
1 900

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.