Prydnadssköld Klafreströms Bruk

608006

KLAFRESTRÖMS BRUK, prydnadssköld, 1900-talets första hälft, gjutjärn, förgylld, reliefdekor, ca 73x48 cm

Senare förgyllning

Diverse

Rum 7, Hylla 8

Budhistorik (3 bud)

4588982
4588976
4576622

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.