Petter Thoen

608005

PETTER THOEN (född 1943): Utan titel, signerad Thoen, 204/350, samt 198/350, färglitografier, 2 st, oramade blad, bladstrl. ca 32x46 cm, samt 32x46 cm.

Konst, Grafik, Nutida

Rum 9, Vagga 2

Petter Thoen

Budhistorik (1 bud)

4578604
2019-01-20 12:08:23

2019-01-23 kl 12:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.