Ed Finnell fotografi föreställande Elton John

608002

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Sir Elton John, "Goodbye Yellowbrick Road Tour", Los Angeles, 6 Oktober 1974, signerad Ed Finnell, numrerad 1/50, analogt handtryckt fotografi, ca 40,8x50,8 cm

Oramat fotografi

Fotografi, Pop/Rock

Budhistorik (8 bud)
4591146
650
4591419
600
4591146
550
4591418
500
4591146
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.