Lockurnor empirestil

607998

LOCKURNOR, 1 par, 1900-talets första hälft, empirestil, förgylld brons, sockel i alabaster, livet med dekor av putti, locket krönt av fågel, höjd 36 cm

Socklarna med smärre nagg

Diverse

Lockurnor empirestil

Budhistorik (15 bud)
4590212
3 800
4590198
3 600
4590196
3 400
4590192
3 200
4590166

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.