Fabian Lundqvist oljemålning

607992

FABIAN LUNDQVIST (1913-1989): Figurkomposition med kvinnor, signerad Fabian Lundqvist, olja på duk, 37 x 45 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Fabian Lundqvist oljemålning

Budhistorik (12 bud)
4594417
4594374
4594374
1 800
4593529
1 700
4594373
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.