Miniatyrvaser stengods

607986

MINIATYRVASER, 2 st., stengods, 1900-talets andra hälft, Rolf Palm, Mölle, samt "Vivi", höjd ca 9-10 cm

Vivi med nagg

Keramik/Porslin

Miniatyrvaser stengods

Budhistorik (10 bud)
4589331
750
4586717
700
4589329
650
4586717
600
4589327
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.