Fabian Lundqvist oljemålning

607982

FABIAN LUNDQVIST (1913-1989): Två ballerinor, signerad Fabian Lundqvist, olja på duk, ca 45 x 37 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Fabian Lundqvist oljemålning

Budhistorik (15 bud)
4591487
3 400
4591439
3 200
4591439
2 600
4580902
2 400
4590648

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.