Shannon Martin

607981

SHANNON MARTIN (samtida): Audrey Hepburn, signerad, 30/50, färglitografi, ca 70x70 cm

Fack 24

Shannon Martin

Budhistorik (22 bud)
4586623
1 400
4582545
1 300
4582537
4582541
4582537

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.