Fabian Lundqvist oljemålning

607979

FABIAN LUNDQVIST (1913-1989): Två ballerinor, signerad Fabian Lundqvist, olja på duk, ca 45 x 37 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Fabian Lundqvist oljemålning

Budhistorik (12 bud)
4591445
1 600
4591958
4591445
1 400
4591955
1 300
4591445

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.