Clara Löfgren oljemålning

607974

CLARA LÖFGREN (1843-1923): Landskap med stuga, signerad Clara L-n, olja på duk uppklistrad på pannå, 18x24 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 40

Clara Löfgren oljemålning

Budhistorik (2 bud)

4575922
4574022

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.