Axel lsson oljemålning

607973

AXEL NILSSON (1889-1981): Nakenstudie, i fåtölj, signerad samt daterad 1931, olja på duk, ca 64x49 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 2

Axel lsson oljemålning

Budhistorik (7 bud)
4590964
6 000
4590600
3 800
4590597
3 600
4588493
3 400
4576655
3 200

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.