Soffgrupp bambu

607971

SOFFA samt FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, bambu med lösa dynar, klädda i blå plysh, sitthöjd ca 38, soffaslängd ca 117x74 cm, fåtöljslängd ca 64x74 cm

Klädsel är senare, slitage, märken

Möbler, Soffgrupper

Rum 10

Soffgrupp bambu

Budhistorik (21 bud)
4591265
3 800
4591263
3 600
4591261
3 400
4591254
3 200
4588450

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.