Oidentifierad konstnär oljemålning

607968

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt av ung kvinna i hatt, olja på duk monterad på pannå, ca 43,5x35,5 cm

Beskuren, krackelerad, restaurerad

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (5 bud)
4587565
500
4587533
450
4587514
4587172
4569517

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.