Raymond Weil Tradition herrarmbandsur

607967

RAYMOND WEIL, armbandsur, Tradition, stål, 2000-tal, automatisk, safirglas, datum, boettnr. 2834, serienr. X584458, cal ETA 2824, läderarmand, originalspänne i stål, diameter 36,5 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, skadad läderarmband, bruksslitage

Klockor/Ur, Fashion

Budhistorik (10 bud)
4596809
3 200
4594216
4594216
2 400
4587768
4587767
1 700

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.