Ljuskrona

607961

LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, stomme i patinerad mässing, 5 ljuspunkter samt sex ljusarmar, höjd ca 75, samt diameter 53 cm

Smärre slitage, funktionen garanteras ej

Belysning, Taklampor

Rum 15

Ljuskrona

Budhistorik (33 bud)
4587813
3 200
4587812
4587806
2 800
4587805
2 600
4587791
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.