Charles Roka oljemålning

607956

CHARLES ROKA (Ungern/Norge,1912-1999): Ung kvinna, signerad Roka, olja på duk, ca 81x65 cm

Smärre slitage

Rum 7

Charles Roka oljemålning

Budhistorik (15 bud)
4589306
6 000
4592028
5 800
4589306
5 600
4591982
5 400
4589306
5 200

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.