Ernst Billgren färglitografi

607937

ERNST BILLGREN (född 1957): "Herrbesök", signerad Ernst Billgren, 442/450, färglitografi, bildmått ca 61x76 cm

Rum 3

Ernst Billgren färglitografi

Budhistorik (27 bud)
4588005
7 200
4587756
7 000
4587588
6 800
4587017
6 600
4585514
6 400

Slutpris SEK:
7 200
695 EUR, 789 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.