Väggpendyl Anders Lundberg

607935

VÄGGUR, 1800-talets början, empire, Anders Lundberg (aktiv ca 1822-1836), skuren dekor bl.a. i form av ymnighetshorn och blomsterurna, urtavla märkt And: Lundberg Stockholm, ca 90x65 cm

Nyckel och pendel finns

Skador och lagningar

Klockor/Ur

Rum 3

Väggpendyl Anders Lundberg

Budhistorik (15 bud)
4587293
3 400
4574930
3 200
4574192
4574191
2 600
4572734

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.