Carina Berg Purple

607934

CARL WILHELM KLINGSPOR (född 1975): "Untitled"(Carina Berg, Purple)" - ur serien Talking Heads, signerad,numrerad och daterad a tergo Carl Wilhelm Klingspor 2008, 2/3, C-print monterad på aluminium, 70x50 cm. Upplaga 3 ex.

UTSTÄLLD: Galleri Jonas Kleerup, Stockholm 2008

Fotografi, Konst, Nutida, Nutida

Carina Berg Purple

Budhistorik (6 bud)
4585751
4585745
650
4585730
600
4584277
550
4580598
500

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.