Helene Billgren färglitografi

607933

HELENE BILLGREN (född 1952): Figur på matta och interiör, signerad Helene Billgren, 42/60, färglitografi, ca bildmått ca 43x60 cm

Fack 16

Helene Billgren färglitografi

Budhistorik (11 bud)
4586076
4583985
750
4583177
700
4583893
650
4583177
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.