Skänkskåp 1800-tal

607932

SKÄNKSKÅP, ådringsmålad furu, 1800-talets slut, tvådelat, överskåp med vitrin, nederdel med två lådor samt hyllinredning bakom dörrpar, höjd ca 204 cm, bredd 107 cm, djup 50 cm

Åldersslitage, smärre färgbortfall, nyckel finns

Möbler, Skåp, byråer

Baltzarsgatan 6, Malmö

Skänkskåp 1800-tal

Budhistorik (17 bud)
4586504
4586506
4586504
950
4586503
900
4586501
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 774 kr.