Jockum Nordström färglitografi

607926

JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Barndomens definitiva slut", signerad, daterad och numrerad Jockum 02, II 10/18, färglitografi, bildmått ca 41x53 cm

Rum 3

Budhistorik (13 bud)
4587430
4587295
3 800
4587292
3 600
4587232
3 400
4587230
3 200

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.