Karl Nordström, Brie Landskap

607920

KARL NORDSTRÖM (1855-1923): Bergslandskap, monogramsignerad KN, olja på duk, ca 96x147 cm

Karl Nordström, Brie Landskap

Budhistorik (26 bud)
4595003
11 000
4595002
10 500
4594995
10 000
4595001
10 000
4594995
9 400

Slutpris SEK:
11 000
1 062 EUR, 1 206 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.