Kaarlo Vuori

607896

KAARLO VUORI (1863-1914): Vackert sommarlandskap, signerad samt daterad -11, olja på duk, uppfodrad på pannå, 22x30 cm

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Kaarlo Vuori

Budhistorik (4 bud)

Bud EUR
4591945
100
4583235
45
4583076
40
4583075
30

Slutpris EUR:
100
993 SEK, 114 USD
Utropspris EUR: