Yrjö Kukkapuro

607886

YRJÖ KUKKAPURO, stolar, 4 st, modell 419, Haimi, Finland, 1970-tal, röd, svart och grön akrylsits, ben i stålrör. Stapelbara. Bredd 54 cm, sitthöjd 45 cm, total höjd 79 cm.

Ställvis slitage och en grön stol skadad

Möbler, Stolar, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Yrjö Kukkapuro

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
4580810
2019-01-21 08:44:56
30

2019-01-23 kl 18:28
Slutpris EUR:
30
311 SEK, 34 USD
Utropspris EUR:
200