Venny Soldan-Brofelt

607884

VENNY SOLDAN-BROFELT (1863-1945) Strandlandskap, signerad, olja på duk uppfodrad på pannå, 33x48 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Venny Soldan-Brofelt

Budhistorik (9 bud)
Bud EUR
4598416
600
4598378
500
4598375
4598373
220
4597669
200

Slutpris EUR:
600
6 218 SEK, 681 USD
Utropspris EUR: