Tapio Wirkkala

607883

TAPIO WIRKKALA, stol, "Nikke", Asko, 1900-talets mitt,
förkromade ben, sits i vitt konstläder, höjd 81,5 cm, bredd 45 cm

Slitage

Möbler, Stolar, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Tapio Wirkkala

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
4580811
2019-01-21 08:45:08
30

2019-01-23 kl 19:10
Slutpris EUR:
30
311 SEK, 34 USD
Utropspris EUR:
200