Taklampa Axel Anell

607878

TAKLAMPA, Axel Annell, 1900-talets andra hälft, två ljuspunkter, vitlackad plåt med underdel i glas och överdel i plast, höjd ca 32, diameter ca 59 cm

Smärre bruksslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 15

Taklampa Axel Anell

Budhistorik (1 bud)

4586014
2019-01-23 08:34:34

2019-01-24 kl 19:36
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.