Jürgen von Konow oljemålning

607859

JÜRGEN VON KONOW (1914-1959): "Montepertuso", signerad och daterad v Konow 1948, olja på pannå, ca 33x40 cm

Fack 10

Jürgen von Konow oljemålning

Budhistorik (11 bud)
4586789
4586804
4586789
1 700
4586308
1 600
4586785
1 600

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.