Birgit Hygrell oljemålning

607858

BIRGIT HYGRELL (1903-1972): Stilleben med amaryllis, signerad och daterad Birgit Hygrell -46, olja på duk, ca 45x36,5 cm

Fack 6

Birgit Hygrell oljemålning

Budhistorik

2019-01-23 kl 11:44
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.