Fredrik Wilhelm Scholander akvarell

607851

FREDRIK WILHELM SCHOLANDER (1816-1881): "Duellen på Stortorget" signerad F Schlolander och daterad 1870, akvarell, oval, ca 60x48 cm

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (3 bud)

4584669
4573249
600
4573119

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.