Ring 1700-tal guld

607843

RING, låghaltigt guld och paste i montage av silver, 1700-talets slut, baksida med lucka, silhuettklipp, ringstorlek ca 16 mm, total vikt ca 8,5 g

Guld/Smycken

Ring 1700-tal guld

Budhistorik (17 bud)
4597228
5 200
4598610
5 000
4597228
4 800
4598608
4 600
4597228

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.