Evert Lindfors skulptur

607841

EVERT LINDFORS (1927-2016): Hundhuvud, skulptur, brons, monogramsignerad EL, höjd (inkl sockel) ca 17 cm

PROVENIENS
Galleri Mariann Ahnlund

Konst, Skulpturer

Evert Lindfors skulptur

Budhistorik (13 bud)
4599364
2 600
4599361
2 400
4599359
4598515
4598515
1 900

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.