Elliott Seabrooke

607830

ELLIOTT SEABROOKE (1886-1950) By, signerad samt daterad 1924, olja på duk, 50x60 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Elliott Seabrooke

Budhistorik (24 bud)
Bud EUR
4587238
600
4592518
580
4587238
560
4591493
540
4587238
520

Slutpris EUR:
600
6 218 SEK, 681 USD
Utropspris EUR:
250